Profesjonalizm

moich działań doceniło już wiele firm.


Moją specjalnością są usługi informatyczne, w których inni informatycy nie dają sobie rady.

Moja wiedza

z zakresu zaawansowanej informatyki


obejmuje ponad 10 lat ciągłego poprawiania jej zakresu przez ok. 4 godziny dziennie.

Outsourcing IT

Moja firma prowadzi działalność w zakresie usług informatycznych dla firm.
Uważam, że powierzając mi swoją firmę do opieki nad systemem IT nie możesz lepiej wybrać, bo jestem kompetentnym informatykiem, z szerokim zakresem wiedzy i przez to bardzo uniwersalnym. Potrafię obsługiwać złożone środowiska komputerowe, znam systemy oparte o jądro Linux/Unix, zarządzam serwerami, tworzę strony internetowe i potrafię do tego naprawić praktycznie każdą usterkę w dowolnego typu sprzęcie komputerowym, i robię to, jeśli oczywiście jej naprawa jest uzasadniona ekonomicznie. Potrafię jeszcze wiele innych rzeczy związanych z informatyką, których ze względu na ich obszerność i nieustanne pogłębianie wiedzy przez ponad 10 lat przez kilka godzin dziennie nie da się w zwięzły sposób opisać.

W mojej pracy napotykam problemy o różnym stopniu złożoności. Im bardziej specjalistyczne oprogramowanie, tym problem rozwiązać jest trudniej. W sytuacjach, kiedy autoryzowany serwis producenta programu/maszyny ze względu na trudność wykonania usługi informatycznej odmawia udzielenia pomocy, jestem w stanie rozwiązać taki problem samodzielnie. Kluczem do powodzenia wykonania takiej usługi jest kompleksowa wiedza i umiejętność nieszablonowego myślenia - uważam, że informatyk powinien nie tylko umieć wykorzystywać ogólnie dostępne rozwiązania - ale również wiedzieć, skąd się biorą i w jaki sposób funkcjonują. Daje mi to przewagę w radzeniu sobie z bardzo złożonymi problemami.
Uwielbiam wyzwania. Jeżeli Twoja firma posiada bardzo zaawansowany park maszynowy i z obsługą takiego typu urządzenia pojawiają się problemy, jak najbardziej jestem do dyspozycji. Muszę jednak zaznaczyć, że pomimo dużego doświadczenia i bardzo dobrej pamięci do oznaczeń, i wszystkiego co związane z komputerami nie każdy problem rozwiążę w 1-2h (a do tego przyzwyczaiłem swoich obecnych klientów). Instrukcja do maszyny zawierająca 300 stron również nie jest problemem - znam język angielski na poziomie zaawansowanym.
Oferuję usługi jednorazowe jak również i abonamentowe.

Zakres usług IT dla firmUprzejmie informuję, że nie prowadzę szkoleń komputerowych (jedynie dokształcam użytkowników firm, z którymi podpisałem stałą umowę na obsługę informatyczną i robię to na bieżąco - każdorazowo, kiedy któryś z pracowników ma pytanie, może je swobodnie zadać - na pewno znajdę czas na odpowiedź).
Istnieje możliwość skorzystania z tzw. zastępstwa urlopowego - jeżeli Twój informatyk jest nieosiągalny, nie daje sobie rady z czymś złożonym, bardzo chętnie podejmę się współpracy w ramach nawet pojedynczego projektu.
"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."
Henry Ford.

Referencje

Informatyką na profesjonalnym poziomie zajmuję się już ponad 10 lat. Przez ten czas zaufało mi wiele firm. Z większością z nich prowadzę stałą współpracę.

Zaufali nam:

 • ELWOZ
  ELWOZ
  “Współpraca układa się bardzo dobrze. Cenimy terminowość i jakość rozwiązań proponowanych przez CMHT.”
  Dariusz Wolski, kierownik RIPOK Chlewnica.
 • Robex Lębork
  Robex Lębork
  “Strona internetowa i usługi informatyczne wykonywane przez Pana Tomasza stoją na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.”
  Krzysztof Uzarek, dyrektor działu produkcji.
 • Urząd Gminy Potęgowo
  Urząd Gminy Potęgowo
  “Urząd gminy posiada informatyka, jednak najtrudniejsze zadania zlecamy firmie CMHT.”
  Ireneusz Jasiński, sekretarz gminy Potęgowo.
 • M&W Transport
  M&W Transport
  “CMHT nadzoruje segment IT w naszym przedsiębiorstwie od momentu rozpoczęcia naszej działalności. ”
  Michał Wielgus, prezes spółki.
 • MIKOL
  MIKOL
  “Współpracujemy od 2006 roku. Zlecamy usługi informatyczne oraz opiekę nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci komputerowej.”
  Mateusz Mikołajczyk, prezes spółki.
 • DJ Products
  DJ Products
  “Zarządzanie firmą o profilu czysto technologicznych wymaga posiadania bardzo dobrego informatyka. Wypróbowaliśmy kliku, jednak tylko pan Tomasz był i jest w stanie szybko i profesjonalnie obsługiwać nasze specjalistyczne oprogramowanie i park maszynowy.”
  Dariusz Bergmann, prezes zarządu.
 • Gminne Centrum Kultury w Potęgowie
  Gminne Centrum Kultury w Potęgowie
  “Abonamentowa pomoc informatyczna pozwala nam znacząco obniżyć koszty związane z użytkowaniem sprzętu elektronicznego.”
  Joanna Basiak, dyrektor.
 • Mechanizacja Centrum Polska
  Mechanizacja Centrum Polska
  “Po kilku wizytach w salonie sprzedaży firmy CMHT zaufaliśmy w sprawie powierzenia obsługi informatycznej naszej firmy. To był dobry wybór.”
  Gabriela Drożdż, manager.
 • Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe
  Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe
  “Współpraca z firmą CMHT układa nam się wzorowo.”
  Jan Pesta, dyrektor zakładu w Darżynie.
 • Fundacja Promyk solidarności
  Fundacja Promyk solidarności
  “Fundacja i działające przy niej Centrum Integracji Społecznej korzystają z fachowego doradztwa i usług informatycznych w firmie CMHT.”
  Jakub Rutkiewicz, prezes pałacu.
 • Metryccy
  Handel używanym sprzętem rolniczym Metryccy
  “Zaufanie, jakie wzbudza w nas profesjonalizm usług firmy CMHT, zostało zbudowane przez kilka lat współpracy.”
  Damian Metrycki, współwłaściciel.
 • Alufenotherm
  Alufenotherm
  “Współpracujemy od wielu lat. Bardzo cenimy sobie usługi natychmiastowe, dzięki którym minimalizujemy przerwy w produkcji.”
  Krzysztof Ambroziak, szef produkcji.
 • Burhens Meble
  Burhens Meble
  “Doradztwo i pomoc w obsłudze specjalistycznego oprogramowania są dla nas bardzo przydatne.”
  Grzegorz Kosior, wicedyrektor działu Potęgowo.
 • Grupa Ulenberg
  Grupa Ulenberg
  “Obsługa informatyczna ponad 100 komputerów w firmie zakontraktowana w okresie od września 2014 do kwietnia 2015 została wykonana na bardzo wysokim poziomie.”
  Remigiusz Łuczak, kierownik działu handlowego.
 • Sklepy piastowsie i Luisa Słupsk
  Sklepy Piastowskie i LUISA Słupsk
  “Zleciliśmy kilkuktronie firmie CMHT usługi związane z bieżącymi naprawami, przenoszeniem danych, modernizacją sprzętu. Wszystkie zostały wykonane szybko i profesjonalnie.”
  Sebastian Lebiedź, manager salonu LUISA.
 • BIOEN - producent pelletu ze słomy
  BIOEN - producent pelletu z biomasy
  “Uporządkowanie pracy naszego zakładu wraz z ustawieniem podglądu systemu monitorującego działanie maszyn przemysłowych było zadaniem zleconym firmie CMHT. Wykonanie - bardzo profesjonalne.”
  Bartosz Treder, szef produkcji.
 • ROLMASZ - paliwa, zboża, nawozy, ochrona
  ROLMASZ Słupsk - paliw, zboża, nawozy, ochrona
  “Posiadamy z firmą CMHT stałą umowę serwisową obejmującą obsługę informatyczną centrali firmy, oddziałów zajmujących się skupem zboża, transportem. Pan Tomasz obsługuje nasze 9 stacji benzynowych, sklep z środkami ochrony roślin, sklep monopolowy oraz supermarket Biedronka."
  Józef Czupryniak, dyrektor działu technicznego.
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii."
Arthur C. Clarke

Usługi ekspresowe

Usługi natychmiastoweSpecjalną ofertą dla nowych, jak i stałych klientów jest opcja usługi ekspresowej.
W firmie CMHT zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ciągłość pracy zakładów produkcyjnych.
Bardzo często straty spowodowane przestojem w pracy maszyny czy systemu informatycznego liczone są w dziesiątkach tysięcy złotych na godzinę.
Specjalnie dla firm, którym zależy na czasie wykonania usługi wprowadziliśmy nową opcję - usługi natychmiastowe.
W naszej firmie posiadamy na magazynie bardzo dużo profesjonalnego sprzętu, który u naszej konkurencji jest dostępny jedynie na zamówienie. Skraca to czas wykonania powierzonego nam zadania do minimum.
W zakresie usług ekspresowych znajdują się m. in.: odzyskiwanie danych, łamanie haseł, naprawy sieci komputerowej i urządzeń systemu IT (księgowego, produkcyjnego itp.) zapewniające zachowanie ciągłości ich pracy.
"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy."
Stuart Henderson.